Návštěva ZŠ Hazlov

28.08.2014 09:37

Zde je článek, který o nás napsala paní učitelka Bc. Alena Šimková z Hazlova, jenž přijela se svojí třídou, která vyhrála ve sběru starého pečiva. Moc všem  dětem za všechna zvířátka DĚKUJEME! :-)  Více fotek ve fotogalerii - Návštěva ZŠ Hazlov.

Ranč Elrio Kopaniny

PDF Tisk Email
   

Ve čtvrtek 19.6. jsme se vydali na Ranč Elrio do Kopanin. Žáci  4.třídy si tuto návštěvu vybojovali mezi ostatními třídami ve sběru tvrdého pečiva. A měli se opravdu na co těšit. Byl pro n připraven program na celé dopoledne. Nejprve si prohlédli celý ranč s odborným výkladem. Následně byly pro ně připraveny soutěže jako skok v pytli nebo hod podkovou na cíl. A to vše za sladké odměny. Ti odvážnější se mohli svézt na koni. Nechybělo ani opékání vuřtů, krmení koťat  a "nezbytné" testování znalostí týkající se ranče a zde žijících zvířat. Před odjezdem pak ještě rychlé pomazlení s velbloudem, lamou, poníky, kozami, prasetem, psy a dalšími obyvateli ranče. Děti jich napočítaly rovných 40.
Všichni byli z návštěvy nadšeni  a už přemýšlejí, jak vyhrát i příští rok.
Až nebudete vědět co s volným časem o prázdninách, doporučujeme na ranč zavítat ( Ranč Elrio Kopaniny u Aše, https://ranc-elrio.webnode.cz/ ). Setkáte se zde nejenom s mazlivými zvířaty, ale i s jejich velmi vstřícnými majiteli.

A.Šimková