Informace o nás

Občanské sdružení Ranč Elrio vzniklo 31.10.2013 ( dnes již zapsaný spolek)

Jedná se o sdružení lidí, zabývajících se chovem běžných i exotických zvířat, které umožňuje přímý kontakt s nimi a je mimo jiné určený i pro mentálně postižené. Sdružení dále poskytuje azyl starým, nemocným hendikepovaným zvířatům.


Chcete pomoci?

Pokud byste chtěli jakýmkoli způsobem pomoci zvířatům na ranči, které jsme ne vždy vykoupili z příliš vhodných podmínek,můžete nás kontaktovat.

Hodně zvířat u nás ,, důchoduje'' a zdravotní péče o tyto zvířata je někdy velmi nákladná.Potřebují častější veterinární péči a kvalitnější krmení. Pomoci můžete nejen finančním příspěvkem, ale i nepotřebným materiálem, krmením. Uvítáme i fyzickou pomoc při budování dalšího zázemí pro naše svěřence, úklidu výběhů, oprav ohrad atd.
Tady  se můžete podívat na krátké video od našich návštěvníků.

Vznik ranče

Občanské sdružení bylo založeno, aby mohla být,, zvýšena´´ pomoc pro stará, nemocná a hendikepovaná zvířata a to z toho důvodu, že v okolí nic podobného není a tato zvířata tak často končí vyhozena nebo na jatkách, přesto, že tam nepatří.Chtěli bychom pomoci ještě více  těmto zvířatům, než je momentálně v našich silách, protože to potřebují. Snažíme se také zprostředkovat prostředí vhodné pro postižené lidi a alespoň trochu jim zpříjemnit jejich nelehký život. Doufáme, že se najdou i další lidé, kteří budou chtít přispět jakoukoliv pomocí, nejen finanční.


Kontakt

Ranč Elrio

zapsaný spolek

Kopaniny u Aše


721 194 721


Pan Všetečka o našem ranči natočil výstižnou reportáž. Komentáře na www.mvtv.cz