Srdečně zveme na DEN SE ZVÍŘÁTKY na Ranči Elrio.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všichni jste srdečně zváni na Den se zvířátky.2.ZÁŽITKOVÝ DEN NA RANČI

Pozvánka na ŽIVÝ BETLÉM

V sobotu 20.prosince 2014 od 14:00


V Kopaninách na louce u kostela


 Děti  vám zahrají Betlémskou hru, malé občerstvení zdarma.

  Zvířátkům můžete přinést něco pod stromeček - jakékoliv ovoce nebo zeleninu,konzervy, piškoty, granule pro kočičky,...

Reportáž  MVTV ze Zážitkového dne na Ranči Elrio najdete zde:

www.mvtv.cz/video/751-mnoho-lidi-se-vydalo-na-zazitkovy-den-do-kopanin

ZÁŽITKOVÝ DEN NA RANČI !

30. 8.2014

ve 14:00 na Ranči Elrio v Kopaninách u Aše, louka u kostelaSpousta soutěží pro děti i jejich rodiče, zookoutek, ukázka agility, ukázka výcviku

 služebního psa, ukázka práce podkováře,svezení na koni i v traktoru, živá hudba, občerstvení a mnoho dalšího. Přijďte se podívat na  zvířátka, které se nám podařilo zachránit a přidte je podpořit.

Jednodenní pobyt na ranči. Zatím se jedná pouze o soboty a neděle. O prázdninách možná dohoda kdykoliv.Kapacita je omezena na dvě děti na den. Termín je možné dopředu dohodnout na e-mailu nebo telefoním čísle.


Většina věcí z jarmarku se prodala. Poděkování patří všem zúčastněným. Vybraly se zhruba tři tisíce korun, které budou použity na veterinární přípravky.

Fotky v sekci Fotogalerie - vlevo nahoře odkaz Jarmark.Velikonoční jarmark

Betlém

Betlém byl naší první akcí po založení občanského sdružení.  Přestože jsme neměli reklamu v novinách, dorazilo spoustu lidí. Odhadem okolo stovky. Přijeli i děti a klienti z Paty. Měli připravené koledy, které nám zazpívali. Naším hostem byl i pan farář, který našim zvířátkům požehnal. Všichni návštěvníci si mohli z blízka prohlédnout lamu, velblouda a pohladit miniponíky. Lidé donesli zvířátkům spoustu dobrot, z kterých si všichni ještě celý měsíc mlsali. Návštěvnívi zdarma obdrželi čaj a domácí koláče k zakousnutí, dětem se rozdávala lízátka. Dočkali jsme se i průvodu tří králů v doprovodu zvířat. Atmosféra, i přes nezimní počasí, byla skvělá. Věřím, že se všem líbilo a budeme moci zavést ,,ŽIVÝ BETLÉM´´ jako tradici. Fotky ve Fotogalerii - odkaz  Betlém vlevo nahoře